KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kolteckning 15522115
nr 1552 2115
Anne-Marie Djurfors
(f. 1940), Sverige
Kolteckning, Stockholmsmotiv, "Karlavägen - Grevgatan". Signerad, daterad -81. Bildmått: 37x48 cm, yttermått inklusive ram: 57x67 cm
Anne-Marie Djurfors, svensk bildkonstnär född 1940.
Utrop:
500 kr
måndag 17 juli 2023
kl 20:38:37
Anne-Marie Djurfors
Läs mer om Anne-Marie Djurfors